NABÍDKA GASTRO
Chutná hotová jídla pro každou příležitost
Po našich hotových jídlech se bude oblizovat celé rodina včetně těch nejmenších. Na výběr je k dispozici široká škála chutného a sytého jídla z kvalitního masa a surovin. Žádné náhražky u nás nečekejte. Naše hotové pokrmy se jen jednoduše ohřejí a jsou ihned připraveny k podávání. Připravujeme je s láskou a pečlivostí.
Odvedeme špinavou práci za Vás
Zelenina a ovoce v žádném jídelníčku nesmí chybět, to je jasné. Proto nabízíme již očištěnou zeleninu, která je připravená k dalšímu zpracování. Zkrátka za Vás odvedeme tu nejméně příjemnou práci, jako je čištění, škrábání či krájení. Ušetříme Vám ruce, nervy i čas. Takto připravenou zeleninu dodáváme ošetřenou ve vakuových sáčcích, které ručí za čerstvost zeleniny.
Čerstvost je naše vizitka
K plnému nasycení je vhodné podávat také salát, ať už samostatně nebo k hotovému jídlu. Ani v naší nabídce nechybí spousta čerstvých salátů, které jsme namixovali dle preferencí. Věřte, že z naší nabídky si vybere opravdu každý a všechny jsou výborné a hlavně dodáváme vždy čerstvé. Víte, jak poznáte čerstvost salátu? Podle křupnutí, když zlomíte list. A takto přesně znějí ty naše!
Nabídněte Vašim zákazníků evropský trend
Metoda Sous-Vide je vaření při stálé teplotě a ve vakuu, proto si potraviny zachovávají svou šťavnatost a vůni. Takto pro Vás připravujeme maso všech druhů. Od kuřecího, přes hovězí a vepřové, až po kachní. Rozhodně je z čeho vybírat. Oproti běžné přípravě jídlo neztrácí tolik minerálních látek a vitamínů. Přesvědčte se sami o šťavnatosti potravin, díky této metodě!
Maso se bez přílohy neobejde!
Dokonalých příloh docílíme opět díky metodě Sous-Vide. Brambory, těstoviny i rýže vařené metodou Sous-Vide jsou plné chuti a perfektně hodí se jako příloha ke spoustě jídlům. Přílohy připravované ve vakuu jsou plné chuti, vůní a zachovávají si své nutriční hodnoty, což jistě ocení majitelé restaurací i jejich hosté. S našimi nabízenými přílohami nikdy nemůžete šlápnout vedle, ba naopak.
UKÁZKY PORTFOLIA
AKTUALITY