Import / export

Naše nákupní oddělení nakupuje po celém světě veškeré potravinářské suroviny či hotové výrobky a přiváží je do ČR (do našich skladů) kamionovou dopravou. Předvýběr je u nás velmi zdlouhavým procesem, při kterém posuzujeme každou jednu potravinu, zejména její čerstvost, chuť, kvalitu, místo a způsob pěstování. Dbáme na to, aby naši klienti vždy dostali to nejlepší, co na trhu je k dostání. Nelimitujeme se pouze na tuzemský trh, ale nakupujeme výrobky z celého světa, různé chutě i vůně, které kuchyni dodají ten pravý šmrnc.

Do naší nabídky spadají kromě hotových jídel, také saláty, nakrájené ovoce, jogurty, sladké dortíky a mnoho dalších výrobků, které sami zpracováváme v našich provozovnách. Výrobky pro naše klienty dodáváme pod vlastními značkami, jako je Fresh a Sladké srdce. Tyto značky garantují kvalitu, čerstvost i dokonalou chuť. Pečlivost a dodržování evropských standardů kvality produktů i logistických procesů jsou součástí našeho firemního poslání.

Potraviny dodáváme vždy pečlivě zabalené, hlavně čerstvé a dbáme i na rychlost dodání potravin. Velmi nám záleží na spokojenosti našich klientů, proto se snažíme do našeho produktového portfolia přidávat stále nové výrobky, abychom uspokojily potřeby co nejširšímu okolí. Poměrně značnou část našich klientů tvoří maloobchodní Retail prodejny a Gastro provozovny. Kooperace s těmito řetězci je pro nás další prioritou, jejich názory, nápady a zpětná reakce od konečných zákazníků. Díky tomu se nám daří dokonale uspokojovat potřeby trhu a jdeme s dobou s nejnovějšími trendy. A to nás zkrátka baví!

UKÁZKY PORTFOLIA
AKTUALITY