NABÍDKA RETAIL
Ušetřete si čas a vsaďte na naše hotovky
Pokud Vás nebaví trávit hodiny v kuchyni nebo se neradi stravujete nezdravým jídlem v rychlých oknech, vyberte si chutné jídlo z kvalitního masa z naší pestré nabídky. Naše hotové pokrmy si jednoduše ohřejete, ať už jste v práci, na chalupě nebo doma. Zaručeně si pochutnáte a svůj drahocenný čas využijete efektivněji!
Milovníci polévek neodolají!
Shodneme se na tom, že k hlavnímu chodu polévka prostě patří, proto doporučujeme vyzkoušet hotové polévky z Astrafood. Dopřejte si pořádný slepičí vývar nebo česnekovou polévku jako od maminky. Chutné polévky připravujeme přímo z čerstvé zeleniny a jen z kvalitně prověřených ingrediencí.
Sladké potěšení na jazyku i na srdci
Ochutnejte naše výjimečné sladké dortíky, které Vás nebo Vaše blízké potěší jak na jazyku, tak i na srdci. Oblíbenost těchto dortů pramení z jejich chuti, kvalitních čokoládových bobů a precizní přípravy. Díky této kombinaci vznikají lahodné sladké zákusky, kterým neodoláte. Perfektně se hodí při pořádání oslav, k odpolední kávičce nebo kdykoliv dostanete chuť na sladké.
Jezte zdravě!
Díky zelenině a její vláknině budete vypadat hezčí, mladší a štíhlejší. Udělejte něco pro sebe a své zdraví. Zařaďte zeleninové pokrmy do svého jídelníčku, sami uvidíte, že se budete cítit daleko lépe, než kdybyste se ládovali jen smaženým jídlem. S našimi zeleninovými saláty můžete jíst zdravě a dokonce chutně. V nabídce najdete široký výběr salátů, které si ihned zamilujete!
Lehká svačina pro každou příležitost
Připravíme za Vás chutnou i zdravou svačinu do práce, na výlet či kamkoliv jinam. Lehká svačina by ve vašem jídelníčku rozhodně neměla chybět, předejdete tak večernímu nebo nočnímu vyjídání lednice. Máme pro různé druhy čerstvých baget či lehkých sendvičů, které Vás zasytí.
Objevte svět čerstvého ovoce a přírodních jogurtů!
Objevte svět čerstvého ovoce a přírodních jogurtů! Dodáváme vždy čerstvé ovoce a jogurty v praktickém a lákavém balení. Ideální svačinka v létě i v zimě. Mixujeme různé druhy výborného ovoce a pečlivě jej balíme. Druhou svačinkovou alternativou jsou naše přírodní jogurty, které kombinujeme s čerstvým ovocem či ovocným pyré.
UKÁZKY PORTFOLIA
AKTUALITY