O společnosti

Společnost ASTRAFOOD a.s. je český výrobce a dodavatel potravinářských výrobků. Jsme odpovědní dodavatelé jak do gastronomie, tak do maloobchodu. Vyvíjíme a vyrábíme potraviny pod vlastními značkami. Nejznámější jsou Hotová jídla v porcích, Dorty Sladké srdce, ovoce a zelenina pod značkou Fresh, gastro balení hotových jídel AF Products. Současně máme vlastní vývoj a výrobu potravinářských produktů dle požadavku zákazníka.

Klíčoví zákazníci jsou největší prodejci potravin v Evropě. Pro prvovýrobce potravin dodáváme kvalitní čerstvé předpřipravené potraviny k dopracování vlastních receptur. Naší filosofii je fresh, což odráží výrobní postupy udržitelnosti. Dbáme na zachování tradičních chutí, výběr lokálních dodavatelů s garancí čerstvosti.

Společnost ASTRAFOOD a.s. se profiluje jako spolehlivý výrobce a dodavatel potravinářských výrobků. Od svého vzniku usilovně pracuje na vybudování portfolia kvalitních výrobků. Díky tomu nachází čím dál více klientů z oblasti gastro i retailu. Pro oblast retail nabízí balené polévky i hlavní jídla vlastní výroby, dorty značky Sladké srdce a pod značkou Fresh také mix ovoce a zeleniny v kelímku a fresh jogurty.

Pro klienty z gastro oblasti nabízí společnost Astrafood v gastro balení hotová jídla, zelné saláty, tepelně opracované přílohy a masné polotovary a výrobky vařené metodou sous-vide. Všechny nabízené produkty jsou vyráběny ve vlastních provozech s náročnými požadavky na kontrolu kvality.

Všechny naše produkty se vyrábí v provozech označených jako chráněná dílna, ve kterých se snažíme v maximální možné míře zaměstnávat pracovníky, kteří jsou různým způsobem ze zdravotního hlediska znevýhodněni na trhu práce. Dáváme jim tak možnost se zapojit do běžného života a být tak prospěšní celé společnosti.

Věříme, že ve společnosti ASTRAFOOD a.s. naleznete spolehlivého partnera.

UKÁZKY PORTFOLIA
AKTUALITY