ASTRAFOOD s.r.o.
Přívozská 23
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika

IČ: 05650631
DIČ: CZ05650631

tel.: +420 702 050 250
email: astrafood@astrafood.cz

Číslo účtu: 4424739309/0800

IBAN: CZ17 0800 0000 0044 2473 9309
BIC: GIBACZPX

Profil společnosti ke stažení

Certifikáty:
Biokont CZ
EKO-KOM

Tomáš Skácel
Ředitel společnosti / jednatel
tomas.skacel@astrafood.cz
tel: 606 806 060

Mgr. Michaela Hrušková
Finanční ředitelka / jednatelka
michaela.hruskova@astrafood.cz
tel: 777 678 999

Ing. Martin Fico
Vedoucí Back office
martin.fico@astrafood.cz
tel: 605 237 418
 
Obchodní oddělení

Petr Švihl
Obchodní oddělení, administrativa
astrafood@astrafood.cz
tel: 702 050 250

Elizabeth Jašková
Obchodní oddělení, administrativa
obchod@astrafood.cz
tel: 702 050 250

Ekonomické oddělení

Věra Mikulenková
Logistika, administrativa
logistika@astrafood.cz
tel: 605 237 418

Bc. Michaela Honzková
Personalista, administrativa
personalista@astrafood.cz
tel: 723 894 453

Martina Látka Malečková
Fakturace, administrativa
fakturace@astrafood.cz
tel: 702 050 250
 
Středisko Šenov
Šenov 1268, Šenov

Daniel Vojtovič
Ředitel výroby Šenov
daniel.vojtovic@astrafood.cz
tel: 737 883 626

Martina Jeřábková
Vedoucí výroby Šenov
vyroba@astrafood.cz
tel: 604 219 400

Jan Vašíček
Vedoucí skladu a distribuce
jan.vasicek@astrafood.cz
tel: 605 840 265
 
Středisko Opava
Palhanecká 505/15, Opava

Lenka Semrádová

opava@astrafood.cz
tel: 703 470 339

Středisko Holešov
Tovární 1627, Holešov

Josef Kaplan
tel: 774 904 620

ASTRAFOOD s.r.o.

Přívozská 23
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Česká republika

tel.: +420 702 050 250

email: astrafood@astrafood.cz

www.astrafood.cz

©2020 Astrafood s.r.o. All Rights Reserved.

Search